ترم 3 رسیدم و تصمیمم رو برای خوندن فیزیک حتمی کردم. همه‌ی فرم‌ها رو پر کردم و بردم برای دانشکده‌ی فیزیک. گفتن باید شورا تشکیل بدن و وضعیتم رو بررسی کنن و شنبه بهم خبر میدن. امروز رفتم دانشکده فیزیک. مسئول آموزش گفت موافقت نشده به خاطر ضعیف بودنِ معدل از دفترش که اومدم بیرون ناخودآگاه زدم زیر گریه. کل مسیر تا خوابگاه رو گریه میکردم. خیلی سخت بود برام. منی که کل زندگیم رو میخوام بذارم برای مطالعه توی زمینه‌ی فیزیک بهم بگن موافقت نشده

هیچکس نمیتونه حال الانم رو بفهمه. چون فقط خودم میدونم دلیل اینکه معدلم توی سال اول انقدر ضعیف شد چی بود از سال اولم بدم میاد خسته‌م. خیلی خسته

تغییر رشته‌ی ناموفق

رو ,فیزیک ,سال ,موافقت ,بهم ,ضعیف ,موافقت نشده ,مطالعه توی ,برای مطالعه ,بذارم برای ,رو میخوام

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فعالیت های روزانه آموزشی کلاس 902 آهنگ جدید اجاره آپارتمان مبله و سوئیت مبله درتهران ، مشهد،اصفهان،کرمان،شیراز،اهواز،قشم سرباز خسته | Tired Soldier سایت شخصی حبیب آ دانلود رایگان نمونه سوالات اینترنت icdl با جواب ( ثابت شده ) اسطوخودوس خرید ساعت مچی زنانه,ساعت مچی ارزان, ساعت مچی مردانه سرگرمی های زندگی من سوالات 100% تضمینی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای